• Forside
  • shop
  • Original ZXHN engelsk version F600 V6 GPON ONU med 1GE+3FE havne

10

shop

Original ZXHN engelsk version F600 V6 GPON ONU med 1GE+3FE havne

kr116.69

Tags: vdsl, onu xpon, russisk version, gpon onu, f660, wifi zte f660, gpon ont, onu, ftth-modem, ax3.


  • SKU: w11694

Bestsellere

Beskrivelse

Original ZXHN engelsk version GPON ONU med 1GE+3FE havne

Den Amerikanske standard adapter, der vil komme med ONU.

Yderligere oplysninger

  • Mærke: FiberCore
  • Stik Type: SC/UPC
  • Model-Nummer: F600 V6
  • Fiber Type: Single Mode
  • Størrelse: 17*15*6CM

Anmeldelser (0)

Tilføj en anmeldelse af varen

12345

Tilmeld Dig Vores Nyhedsbrev